Баскетбольный клуб
основан
осенью 1991 года
Болельщики!
Ваша поддержка
гарантия нашего успеха!
Харківським Соколам зараховано поразку у кубковому матчі проти Політехніка
27.10.2019 Новости Харківським Соколам зараховано поразку у кубковому матчі проти Політехніка

У матчі-відповіді 1/16 фіналу Кубка України Харківські Соколи повторно перемогли Політехнік у домашньому матчі (66:53), але порушили регламент, випустивши на майданчик одночасно чотирьох легіонерів (Паулюса Жаліса, Джина Тіга, Карім Джамара та Зака Джексона).

Федерація баскетболу України на засіданні Директорату Чемпіонату України з баскетболу розглянула протест харківського Політехніка щодо порушення командою БК Харківські Соколи (Харків) п. 11.6 Правил проведення Змагань, а саме, порушення ліміту кількості одночасно перебуваючих на майданчику гравців категорії «Б», під час гри Кубку України. 

Одноголосно були прийнято наступні рішення:

1. Застосувати до БК "ХАРКІВСЬКІ СОКОЛИ" (Харків) санкцію, передбачену ст. 55 Правил проведення Змагань, а саме зарахувати команді БК "ХАРКІВСЬКІ СОКОЛИ" (Харків) у грі Кубку України поразку «позбавленням права» та, враховуючи положення п. 20.2.2 Офіційних Правил баскетболу, зарахувати програш всієї серії плей-оф 1/16 Кубку України.

2. Застосувати до секретаря офіційного протоколу Чучі Н. санкцію, передбачену ст. 71.7. Правил проведення Змагань, у вигляді обов’язку сплатити грошовий внесок у розмірі 2500 грн.

3. Застосувати до групи статистиків, які обслуговували гру, санкцію передбачену ст. 72.6.5. у вигляді обов’язку сплатити грошовий внесок у розмірі 800 грн.

4. Звернутись до Технічної комісії ФБУ з приводу неналежного виконання секретарем та статистиками своїх обов’язків для вжиття відповідних заходів, з метою не повторення подібних порушень у майбутньому.